KATIE JE ZPĚT!

SB zápis zde

Srpen 2013

Jedu na dovolenou

19. srpna 2013 v 15:20 | Kate Kajté Livlíček |  Oznámení a důležité věci
Ahojda lidičky!
Od 19. do 26. 8. tu zase nejsem :DD Jedu na další dovču, do Chorvatska s rodiči. Prý tam bude nějaká holka asi o rok mladší než já, ale já jsem v seznamování naprosto levá, tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně pokud bude něco zajímavého, co zachytím na fotce, určitě vám ji sem dám ;)
Každopádně mám v celku hodně foteček mých mazlíčků, tak až přijedu, tak vám je sem všééchny dám :) (Jo, kromě Dennyho, toho vám sem nedám, ten je jen MŮŮŮJ! :DDD)
Taky se omlouvám za neaktivitu, ale kromě psaní toho, co jsme s Bellou (Případně Dennym) vyváděli mě nenapadá co psát. Ale určitě vám sem ještě hodím pár obrázků, co tu mám a nedala jsem je na deviantART :3
Pak mě napadlo zveřejnit takový můj vymyšlený příběh Lvího krále "Co kdyby" na téma, co by bylo, kdyby se Kovu do Kiary nezamiloval a držel se Ziřina plánu. Jenže příběh je trochu nesrozumitelný, dost vymyšlený a určitě se vám nebude líbit :D Tak co? Mám ho zveřejnit, či ne?
I když jste jasně dali najevo, že mé kecy o tom, co jsem dnes dělala vás nezajímají, stejně vám je sem budu dávat :D Udělám jim rubriku a budu se snažit vám to nějak oživit otázkami a obrázky, tak snád :D
To bude asi vše, zatím páčko ;3Vaše Katie o3o

Minecraft 1.6.2.- jak ochočit koně

7. srpna 2013 v 20:02 | Kate9 |  Pc hry
Ahojda lidičky :3
Zase jsem tu dlouho nebyla, stejně jako jsem dlouho neobíhala, ale já to napravííím! D:
Tak jsem zase přemýšlela, o čem budu psát. Napadl mě Minecraft verze 1. 6. 2., udělat jen méénší návod, jak si ochočit koně a jak ho lze řídit... ale tak, to mi přijde jako docela kravina :D Na to každý přijde sám. Ale bohužel, nic lepšího mě skutečně nenapadlo. Tak tu to máte, jen meeenší návod na to, jak si v MC 1.6.2. ochočiti koníčka-

Je to vskutku velmi jednoduché. Pro začátek si, samozřejmě, nějakého koně musíte najít. Bylo by dobré, kdyby byl dospělý, s mládětem to logicky nejde. Pokud vhodného koně naleznete, klikněte na něj pravým tlačítkem, tím na něj nasednete. Pokud vás kůň schodí a zařechtá (Poznáte to, stoupne si na zadní, začne kopat předními kopyty a dělá zvuky jako když startujete sekačku), opakujte to, dokud se nad koněm neobjeví srdíčka a on se zklidní. Po té, když jste na koni, otevřte inventář- otevře se vám inventář koně. Do horního políčka musíte dát sedlo (To sedlo, co bylo ve starších verzích na prasata) a do dolního už můžete přidávat brnění. A pak už se jen projíždíte.
Varuji, že bez sedla nebudete koně ovládat! Kůň si vám bude chodit kam chce.
Možná si všimnete jakési další čárky s políčky dole nad inventářem. Také jsem chvíli zkoumala na co to je :D Když zmáčknete mezerník (Měl by to být mezerník), začne se vám čárka naplňovat. Jakmile mezerník pustíte, čárka se sekne a kůň vám vyskočí. Áno, chytří už vědí, že tato čárka slouží ke skoku. Čím více jí máte naplněnou, tím výš vám skočí.

To je vše, co vím. Snad to někomu někdy časem možná asi bude užitečné :DVaše Kate