KATIE JE ZPĚT!

SB zápis zde

Únor 2013

Amnesie - tak přece jen Tě budu mít!

23. února 2013 v 10:56 | Kate9 |  Pc hry
Ahojda lidičky :3
Už jsem tu zase dlouho nebyla a tak jsem se donutila něco napsat. Přemýšlela jsem, že bych napsala něco, co se u nás/mě děje, ale nenapadlo mě nic zajímavého. Jen tak jsem si projela rubriky a vyskočilo tam na mě "Různé hry". Ihned mě trklo, že bych mohla zase napsat menší (Možná delší :D) článek o mé dosavadně nejoblíbenější hře - Amnesii.
Jak už někteří z vás vědí, o Amnesii už jsem kdysi článek psala. Byl to spíš jen takový ten článek, kde jsem popsala, jaké to bylo, když jsem poprvé Amnesii spustila (Eyup, nedopadlo to dobře xD). Vypadalo to, že všichni Amnesii znají, takže nebudu muset vysvětlovat, oč jde (A pokud přece jen nevíte, podívejte se třeba na google na recenzi xD). Podle názvu lze poznat, že hra je horrorová adventura. A mě se strašlivě líbí :D Minulý rok jsem hrála demo, potom jsem si na fleshku stáhla od kamaráda plnou hru, nom ale strašně mi to blbne. Buguje se to a v hlavním příběhu se tam v jedné místnosti nemůžu dostat dál, protože jakmile vejdu do posledních dvěří, celé se to sekne a napíše mi to chybu, že "Amnesie.exe přestalo fungovat". A to naštve :D Ale protože se mi brzo blíží narozeniny, moje BFF Bella se dlouho rozhodovala, jaký dárek mi dát. A už asi víte, jak se rozhodla - že mi koupí Amnesii! :3 Ve čtvrtek pro ní byla ze školy, naštěstí byla ve slevě a místo 300 Kč stála 148 Kč xD Byla jsem strašně šťastná, že mi jí koupila :3 Dnes k nám má přijít, tak jí konečně můžu obejmout reálně xD Chce mi dát ještě další 3 dárky, přemlouvala jsem jí, ať mi je nedává, ale ona se nenechala :D Takže teď jsem v nevýhodě, protože já jí jsem dala jen náramky, které sbírá a deodorant :D (Který jí zrovna došel! xD) Už se na ní strašně těším x3 A buďte si jisti, že o mém hraní určitě budu psát článečky ;3 To by bylo prozatím asi vše, tak páčko :)


Vaše do Amnesie zblázněná Kate :D

Nový člen rodiny - Pepíček

1. února 2013 v 15:21 | Kate9 |  Moji mazlíčci
Ahojda lidičky! :3
Abych napravila to, že jsem tu dlouho nebyla, napíšu vám článek a našem dalším zvířátku.... papouškovi jménem Pepíček! :) (Já vím, strašně originální jméno, hehe ^^ xD)
Všechno to začalo v pondělí, uch, tedy spíše tehdy, kdy si o něj brácha řekl. V pondělí jsem totiž šla na rovnátka, a jelikož jsme přijeli hodně brzo a ještě neměli otevříno, procházeli jsme se po městě a zkoumali obchůdky. Máma mi potom řekla, že brácha chtěl k jeho osmnáctinám papouška. Prý se o toho našeho posledního staral a měl ho rád. Máma mu definitvně řekla, že ne, že papouška nechce... a pak zaváhala. Takže se mě ptala, jestli bych ho chtěla. A já, že je mi to jedno. Zeptala jsem se jí, jaký papoušek by to byl, mno máma říkala, že brácha by chtěl mluvícího. A napadla jí korela :) Já, zvědavá, jsem se hned ptala, jak to vypadá. A ona, že mi to ukáže, jestli tady někde korelku budou mít. Takže jsme tam chodili a hledali zverimex xD Později jsme jeden našli, ale měli odpolední pauzu a navíc tam neměli zvířata, nýbrž ty chovatelské potřeby. Tak jsme se na to vyprdli a nechali jsme to, že se podíváme, jestli to nebudou mít ve zverimexu u nás ve městě. A měli! :3 Musím říct, že je roztomilá :) Rovnou jsme si jednu zamluvili. Heh, měli jste bráchu vidět, ja kse tvářil, když mu máma řekla, že dostane papouška xD On s tím vůbec nepočítal :D Mno, rovnou jsme koupili klec, krmivo a pár hraček (+ takový žvýkací tyčinky pro pejsky :D). Už ho máme doma a nakonec se teda jmenuje Pepíček. Je strašně roztomilý! :3 Nejhezčí je, když na něj hvízdáme, mluvíme a on nás tak jako hezky poslouchá :D Nejlépe s tou nakloněnou hlavičkou :) Už tam doma párkrát dělal rachot.. :D
Fotečky možná dodám příště. A to mi připomnělo, že jste ještě neviděli Artíčka, co? :D Tak vám ho dám spolu s fotkama Pepíčka :)


Vaše Kate o3o

Reklamy

1. února 2013 v 14:59 | Kate9
Sem vkládejte reklamy

Vím, že to tu vytvářím hodně pozdě... ale lepší pozdě než nikdy, že? :D

Od teď tu nechci vidět reklamu v jiném článku, než tady! Pokud uvidím, ignoruji a mažu.