KATIE JE ZPĚT!

SB zápis zde

Duben 2012

Amnesia - pád do temnoty -

23. dubna 2012 v 16:11 | Kate9 |  Mé nápady či zajímavosti
Ahojky, lidičky. V neděli jsem se dozvěděla o hře (Věděla jsem o ni déle, ale připadalo mi to jako blbost, nehledala jsem si informace či něco jiného) jménem Amnesia:pád do temnoty. Koukala jsem (A stále koukám) na český gameplay. Mé nej kamarádce jsem stáhla do pc demo. Když se to stáhlo, zapla jsem to a z půlky doufala, že to bude fungovat a z půlky jsem zase doufala aby to nefungovalo. Naneštěstí to fungovalo. Zadala jsem jméno a chvíli váhala, ale nakonec má zvědavost vyhrála a spustila jsem to. Byla ukázka a když skončila, začali jsme tam kde jsem doufala - tedy na začátku :D Byla tam modrá tma, jelikož z oken svítila modrá světla. Na levé ale i na pravé straně byly východy. Strašně jsem se bála, jelikož si nemůžu hlídat předek i zadek (Lol, moje oblíbené názvy xD) a tak jsem se pořád otáčela. Došla jsem do další místnosti (To bylo jen pár kroků od místa) a najednou se obrazovka začala trochu vlnit. Snažila jsem se nepanikařit a nevypínat hru. Podařilo se, chvíli jsem se plazila ale pak se postava zvedla. Zkusila jsem otevřít dveře (Ale nevěděla jsem jak) a mezitím se ozval takoví divný zvuk - stopla jsem to a chytila kamarádku za rukáv. Kamarádka potom sebrala odvahu a zmáčkla "Zpět do hry" (Samozřejmě, ona to NEHRÁLA! Dx) a já musela pokračovat. Pomalu jsem se podívala do další místnosti. Fakt jsem se bála, ale pomalu jsem do ni vkročila. Hned na to se něco stalo (Už ani nevím co), obě s kamarádkou jsme zapištěli, já zmáčkla Esc (Pro případ nouze jsem tam měla připravený prstík) a pak jsem to rychle všechno ukončila. "JÁ UŽ TO NIKDY ANI NESPUSTÍM!!!" Křikla jsem.

Takže je Amnesie dobrá hra pro mě, jak jsem si myslela ze začátku? Zvládla bych to i přesto, že je to fakt strašidelná hra? Hrála bych to a bavilo by mě to? Jednoduše a stručně NE! Dx
Určitě si ale o tom sežeňte nějaké informace, ty jsou celkem zajímavé. (Jsou různé) a pokud chcete, tady je takoví "gameplay" nebo-li ukázka ze hry :


Uaaaa Dx

PS : Nenávidím tuto hru, ale zároveň ji miluji x3

Kamarádi... Kde jste?..

4. dubna 2012 v 8:45 | Kate9 |  Škola a já
Ne, nemluvím tu o vás... Mluvím tu o kamarádech ze školy... Tolik se změnili! Anička byla hodná, snažila se nikomu neubližovat a mohla jsem s ní otevřeně mluvit - teď nadává, je nafoukaná a baví se jen s Bárou a s Eliškou M.. Bára se nezměnila, ta byla taková pořád a Eliška M. stojí Andule furt za zadkem, takže je jasné, že se chová stejně jako ona. Nejhorší ale je, že se změnila moje nejlepší kamarádka na tu nejhorší povahu... Stratila jsem ji... Už ji nemám, má ji Barbora... Anička už neexistuje, tohle je Andula. Já fakt nevím jak to mam popsat, jí prostě nezáleží na tom, jestli ublíží někomu, kdo ji měl (A má) velice rád. A mě říkala "Nevlastní sestro"... Už ji nenechám aby si se mnou takto hrála, jeden den jsem její "nevlastní sestra" a druhý její nepřítelkyně. Jsem ráda že aspoň vy tu se mnou zůstáváte. Jste mé jediné kamarádky... Všichni, které znám.. Děkuji vám že stojíte při mě c:


Šedé věty jsou věty, které mi řekli kamarádky, bílé jsou Kateiny myšlenky ("Tolik to bolí!" není myšleno fizicky, ale psychicky...)

Vy, weboví kamarádi, mě držíte nad vodou, mezitím co reální kamarádi ze školy mě stahují zpátky pod vodu..